Hercai 48. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai yeni bölümüleri ile ATV ekranlarına gelmeye devam ediyor. Hercai 48. Bölüm ile 20 Kasım Cuma akşamı saat 20:00’de ATV ekranlarında olacak.

Hercai dizisi son bölümü ile 13 Kasım Cum akşamı ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; Aslan konağa yemeğe geliyor. Bu durum gergin anların yaşanmasına neden oluyor. Reyyan, Aslan’dan korkuyor. Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santarcığlu ve Serhat Tutumluer’in yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Peki Hercai 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Hercai 47. son bölüm özeti.

Hercai 48. Bölüm Fragmanı

Hercai 47. Bölümde Neler Oldu?

Her şeye rağmen kendi hayatlarını yaşamak için kolları sıvayan Reyyan ve Miran yeni düzenlerine alışmaya çalışırken Aslan’dan umudunu kesen Mahfuz, Hazar’la konuşup Miran’la ilgili tüm gerçeği açıklamaya karar verir. Yaptığı araştırmadan sonra Mahfuz’un da sözleriyle artık Miran’ın kendi oğlu olduğundan emin olan ve bu intikamı bitirmeye yemin eden Hazar, Azize’yle yüzleşmeye gider ancak Aslanbey konağında şahit olduğu bir olay sonrasında hatırladıkları Hazar’ın Azize’ye iyice bilenmesine neden olur.

Diğer yandan Miran, Aslan ve Hazar tarafından ablukaya alınan Azize asıl şoku yıllar önce öldü bildiği Füsun Aslanbey’in kanlı canlı karşısına çıkıp herkesin önünde Miran’ın, Hazar’ın oğlu olduğu gerçeğini açıklamasıyla yaşar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir