1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 24. Bölüm

Kırmızı Oda 24. Bölüm
0

TV8 ekranlarının izleyicileri Cuma akşamları televizyon başına kilitlediği dizisi Kırmızı Oda yeni bölümü ile devam ediyor. Kırmızı Oda 24. Bölüm ile 12 Şubat Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda 23. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İlgiyle takip edilen dizinin son bölümünde Kumru’nun uğradığı tacizi annesine açtığında aldığı tepkiyi Doktor Hanım’la paylaşmas damga vurdu. Kısa sürede büyük bir ilgiye kavuşan Kırmızı Oda dizisi 23. yeni bölümüyle izleyenlere duygu seli yaşattı. Peki Kırmızı Oda 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kırmızı Oda 24. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=1F8Ml71gyMk”]

Kırmızı Oda 24. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=g69AP-e529c”]

Kırmızı Oda 23. Bölüm Özeti

Kırmızı Oda’nın 23. Bölümünde; Doktor Hanım ailesi tarafından hastaneye yatırılan Boncuk’a sürpriz bir ziyaret gerçekleştirir. Kliniğe çift terapisi için gelen Nazlı ve Recai’nin evliliklerine farklı bakış açıları Doktor Hanım’ı şaşırtırken, Nazlı, Doktor Hanım’dan evliliğini kurtarmasını ister.

Kumru, uğradığı tacizi annesine açtığında aldığı tepkiyi Doktor Hanım’la paylaşır. Doktor Hanım’a güvenmeye başlayan Sadi, panik atak krizlerinin nasıl başladığını ve başına gelen korkunç saldırıyı anlatır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir