Kahraman Babam 1. Bölüm
0

Kırmızı Kamyon isimli dizi yayınlandığı ilk bölüm sonrasında araya girmişti. Ve dizi yeni ismi ile ekranlara geri dönüyor. Kahraman Babam 1. Bölüm ile 14 Haziran Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bu sene Mart 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Kırmızı Kamyon, aksiyon ve dram türündeki tarzıyla oldukça ses getirmiş bir yapımdı. Yönetmenliğini Osman Kaya’nın üstlendiği Kırmızı Kamyon’un senaryosu Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya kaleme alıyordu. Dizi, konusu itibariyle farklı bir yapım olarak değerlendiriliyordu. İtfaiyecilerin hayatlarını ele alan dizide Görkem Sevindik, Nilay Deniz ve Ushan Çakır gibi isimler başrollerde bulunuyordu ve dizi 10. Ev yapım şirketine aitti.

Verilen ara ve kazanılan zamanla beraber daha iddialı bir yapım ile ortaya çıkması planlanıyor. Dizinin isminde gidilen değişiklik sonrası ise öykü ve kurgunun ne olacağı da izleyiciler tarafından merak ediliyor. Ani isim değişikliğinin sonrasında dizi konusunun başrol ve başrol ile kızı arasındaki ilişkiye odaklanması bekleniyor. “Kırmızı Kamyon” ismi yerine tercih edilen “Kahraman Babam” isminin ise daha ilgi çekici olup, konuyu daha iyi aktardığı ve bu nedenle isim değişikliği yapıldığı düşünülüyor. Kahraman Babam ismiyle tekrar yayınlanmaya başlayacak olan dizi, Haziran ayı itibariyle izleyicisiyle Show TV ekranlarında buluşacak.

Dram ve aksiyonu bir araya getiren hikayesiyle dikkat çeken ‘Kahraman Babam’ bir baba kızın duygu yüklü hikayesini ekranlara getirirken, kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelelerini göstererek aksiyon dolu sahnelere imza atmaya hazırlanıyor.

Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği; Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleminin Osman Kaya’nın rejisiyle buluştuğu ‘Kahraman Babam’ın oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır gibi birçok önemli isim bir araya geliyor.

Kahraman Babam 1. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Z4ecgsZQJcY”]

İlginizi Çekebilir
Survivor 78 bolum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir