Cam Tavanlar 8. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Cam Tavanlar yeni bölümü ile Show TV ekranlarına geliyor. Cam Tavanlar 8. Bölüm ile 4 Ağustos Çarşamba akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Cam Tavanlar’ın 8. yeni bölümden ilk fragmanı yayımlandı. Başrollerini Kubilay Aka ve Bensu Soral’ın paylaştığı dizinin yeni bölümü 4 Ağustos Çarşamba akşamı Show TV ekranlarında yayınlanacak. Cem’in Asude adına basın açıklaması yaptığı tanıtımda Leyla hakkında söylediği sözler şaşkınlık yaratıyor. Leyla büyük bir hayal kırıklığı yaşarken bu durum ikilinin arasında büyük bir soruna yol açıyor. Lujuria ekibinin şarkı söylediği anlar ise dikkat çekiyor. Cam Tavanlar 8. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Cam Tavanlar 8. Bölüm Final İzlemek İçin Tıklayınız.

Cam Tavanlar 8. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=fgUDQj_cpSU”]

Cam Tavanlar 7. Bölüm Özeti

Cam Tavanlar’ın ekrana gelen yedinci bölümünde Leyla’nın evine giden Suna, Cem ile geçmişini anlatırken büyük bir gerçeği açığa çıkardı. Leyla, aslında Cem’in geçmişte en yakın arkadaşının ölüm haberini aldığı için gittiğini ve beraber geçirdikleri romantik akşamda Suna ile ayrı olduklarını öğrendi. Cem’e haksızlık ettiğini anlayan Leyla artık vakit kaybetmeden aşklarını doya doya yaşamak için adım attı.

Leyla ve Cem aşkı doludizgin başlarken Suna, bu aşkı bozmak için harekete geçti. Leyla’nın sürekli karşısına çıkan ve Cem’le olan ilişkilerine dair yalan bilgiler veren Suna, söyledikleriyle Leyla’yı mutsuz etmeye çalıştı. Cem’in ölen yakın arkadaşı Oktay’ı da öne sürerek Cem’e yakınlaşmaya çalıştı. Suna’nın tüm söylediklerine rağmen Leyla, Cem’e güvenmeyi tercih etti. Leyla, aşkın büyüsüne kapıldı ancak gerçek hayattaki sorunlarla yüzleşmesi uzun sürmedi. Haldun, Lujuria’yı bitirmek için Leyla’ya hain bir tuzak kurdu. Lujuria’ya sahte bir müşteri göndererek oyun oynayan Haldun, Leyla’nın parasının bitmesine sebep oldu. Tefeciden de Leyla’nın borç haklarını aldı. Leyla, tefeciden artık Haldun’a borçlu olduğunu öğrendiğinde büyük bir şok yaşadı. Restorana geri döndüğünde ise Lujuria tabelası yerine Asude tabelasının asıldığını gördü. Leyla büyük bir öfkeyle restoranın camlarını kırıp isyan bayraklarını çekti. Peki, verdiği savaşta galip gelebilecek miydi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir