1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baht Oyunu 7. Bölüm

Baht Oyunu 7. Bölüm
0

Salı akşamlarının beğeni ile takip edilen dizisi Baht Oyunu yeni bölümü ile Kanal D ekranlarına geliyor. Baht Oyunu 7. Bölüm ile 3 Ağustos Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Baht Oyunu dizisi 6. son bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın yer aldığı dizinin son bölümünde; Bora ve Ada’nın aşk ve tutkunun dansı olan tango şovu ekrana geldi. Baht Oyunu dizisinin son bölümünde; Bora ve Ada, katıldıkları ilişki kampında aşkın ve tutkunun dansı olan tangoda bir araya geliyor. İkilinin romantik dansı birbirlerine daha da yakınlaşmasına neden oluyor. Peki Baht Oyunu 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Baht Oyunu 7. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=QKiJMcTnQp0&t=7s”]

Baht Oyunu 7. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=CgGIiCj_8ro”]

Baht Oyunu 6. Bölüm Özeti

Bora, Ada’nın evinde Rüzgar’ı görünce açıklama yapılmasını beklemeden oradan ayrılır. Ada, Bora’nın peşine takılıp durumu izah etmeye çalışır ancak Bora’nın şüphelerini gidermek Ada için kolay olmayacaktır. Beyaz evlilik yazısının kaynağını öğrenmeye çalışan Celal, şirketi ziyaret edip Tuğçe ile görüşmek ister. Celal, Tuğçe’yi bulamayınca Bora ile tanışır. Şirkete ziyaretlerini artıran Celal’in bilmediği şey ise Ada ve Rüzgar’ın orada çalıştığıdır.

Ekip yeni bir yazı konusu için ilişki kampına gitmeye karar verir. Bora, Ada, Tuğçe ve Rüzgar iki gün boyunca ilişki kampına katılarak gözlem yapar. Kampa çift rolünde giden Bora ve Ada arasında ufak kıskançlıklar baş gösterir. Bora’ya karşı dürüst davranmadığı için vicdan azabı çeken Ada, gerçekleri anlatmaya karar verir. Ada, cesaretini toplayıp Rüzgar’la geçmişini Bora’ya itiraf edecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir