Aşkın Tarifi 12. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Aşkın Tarifi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşkın Tarifi 12. Bölüm ile 30 Ağustos Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Aşkın Tarifi 11. bölümde Fırat’ın parayı nereden aldığı açığa çıkınca hem Naz hem de aile cephesinde fırtınalar kopacak. Fırat, Naz’la yepyeni bir uçurumun kıyısına mı gelecek? Aşkın Tarifi 12. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Aşkın Tarifi 12. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Aşkın Tarifi 12. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=0r72FHiUQLk”]

Aşkın Tarifi 11. Bölüm Özeti

Aşkın Tarifi 11. bölümde Fırat’ın parayı nereden aldığı açığa çıkınca hem Naz hem de aile cephesinde fırtınalar kopacak. Fırat’ın yaptıklarından dolayı ona güvenmemesine rağmen Naz’ın aşkı yine ağır basacak. Taylan, Naz ile Fırat’ın var olan bağını kökünden yok etmek için yeni planlar içinde olacak.

Fırat, baş gösteren sağlık durumu yüzünden çok büyük bir zorluğun içine girecek. Acaba bu durumu saklamaya becerebilecek mi? yoksa Naz’la yepyeni bir uçurumun kıyısına mı gelecek?

Yönetmen koltuğuna Deniz Koloş’un oturduğu, proje yaratıcı yapımcılığını Birsel Çıkıncı’nın yaptığı, senaryosunu Leyla Oter ve Doruk Erengül kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan’ın yanı sıra Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir