1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova Demir yaşıyor mu?

Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm ile 30 Eylül Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 105. bölüm 23 Eylül Perşembe akşamı ATV ekranlarında yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Züleyha’ya gelen bir paketin içinden Demir’in yüzüğü çıkar. Züleyha, Demir’in yaşadığını umut ederek büyük bir mutluluk yaşar. Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 106. Bölüm 2. Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 105. Bölüm Özeti

Hakan’ın kendisini şirketin hissedarı Mehmet Kara olarak tanıtması Züleyha ve Betül’ü şaşkına çevirir. Züleyha, Yamanlar Holding’e ansızın gelen bu yabancıya çekimser yaklaşır. Bunun üzerine Hakan, konağa kadar gelerek Züleyha’nın güvenini kazanacak çok önemli bir hamle yapar. Hakan’ın hiç planlamadığı şey Haminne’nin onu tanıması ihtimalidir. Yamanların son temsilcisi olarak her şeyi kendine hak gören Şermin, konakta adeta terör estirir.

Lütfiye Züleyha’yı üzmemek için Şermin’in sözlerini sineye çekerken, Betül annesine Fikret’le evlenip Fekeli’nin servetini alacağını söyler. Fekeli, Hakan’a bir şans vermek ister ve onu şehir kulübünde yemeğe davet eder. Hakan bu daveti memnuniyetle karşılarken, Fikret bu durumdan oldukça rahatsızdır. Fekeli’nin Erkan’ın ölümüne sebep olduğu için çok pişman olduğunu gören Hakan, düşmanının sözlerine dikkat kesilir. Gecenin sonunda Hakan, Abdülkadir’i şoke edecek bir hamlede bulunur. Yamanlar Konağı’nda büyük bir sürpriz yaşanır. Züleyha’ya gelen bir paketin içinden Demir’in yüzüğü çıkar. Züleyha, Demir’in yaşadığı umuduna kapılıp büyük bir mutluluk yaşar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir