Camdaki Kız 9. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Camdaki Kız 9. Bölüm ile 10 Haziran Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz. Camdaki Kız 9. Bölüm sezon finali yapacak.

Camdaki Kız 8. bölümü ile diziseverlerin karşısına çıktı. Başrolünü Burcu Biricik’in üstlendiği Camdaki Kız dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nın romanından diziye uyarlandı. Camdaki Kız dizisinin 8. son bölümünde; aileler düğün planlaması için bir araya gelir. Nalan, Feride’nin üzerindeki baskını gizlemeye çalışır. Muzo durumun farkındadır. Sedat, Cana’dan vazgeçer fakat Cana’nn başka planları vardır. Rafet Koroğlu, Cana’yı ailesinden uzaklaştırmak için evine gider. Cana ise saf Nalan’ı kandırmanın yollarını bulmuştur. Muzo, Nalan’a dostça yaklaşır. Nalan bu dostluktan memnun kalır. Cana elindeki son kozunu oynar ve Feride’ye Sedat ile uzun süredir sevgili olduklarını, gazete haberlerinin doğru olduğunu açıklar. Camdaki Kız 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız 8. son bölüm özeti.

Camdaki Kız 9. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 9. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=GLj4Q7uYWQ4″]

Camdaki Kız 8. Bölüm Özeti

Camdaki Kız dizisinde; Düğün provası için gidilen balo salonunda Sedat ve Nalan romantik anlar yaşar.

Muzo odasında fenalaşan Nalan’ı bulunca hemen doktor çağrılır. Böylece Koroğlu ailesi kendilerine yalan söylendiğini anlar. İpekoğlu ailesi, Nalan iyileştikten sonra bu durumu Koroğlu ailesine nasıl açıklayacaktır?

Nalan’a gittikçe bağlanan Sedat, Cana ile geçirdiği gecenin pişmanlığını duymaktadır. Ancak Cana’nın pes etmeye ve Sedat’tan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Cana’nın attığı cüretkar bir adım, Rafet Koroğlu’nu çıldırtır.

Düğün provası için gidilen balo salonunda Sedat ve Nalan romantik anlar yaşar. Her şey planlandığı gibi gitmektedir. Ancak Cana onlara çok büyük bir sürpriz hazırlamıştır. Cana bu son hamlesiyle düğünün iptal olmasını sağlayabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir