1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur 4. Sezon 36. Bölüm

Çukur 4. Sezon 36. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen Show TV dizilerin Çukur 128. bölüm ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Çukur 4. Sezon 36. Bölüm ile 10 Mayıs Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Çukur, 127. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İzlenme rekorları kıran dizinin yeni bölümünde Amca, yeni hamlesiyle Çukur’da büyük bir savaş başlattı ve adeta nefesler kesildi. Peki merakla araştırılan Çukur 128. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Çukur 4. Sezon 35. Bölüm özeti.

Çukur 4. Sezon 36. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=CkWWJh-isXM”]

Çukur 4. Sezon 36. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=IfK1O3-nW8M”]

Çukur 4. Sezon 35. Bölüm Özeti

Emmi’nin ölümü; Çukur’da taşları yerinden oynatacak. Yamaç’ın kendisini tehlikeye attığını düşünen Vartolu, bir kez daha Yamaç’la karşı karşıya gelecek. İkili arasındaki büyük gerilim, geçmişin kapanmayan yaralarını açığa çıkaracak.

Koçovalılar, Emmi’nin yasını tutarken; Yamaç, Efsun’un da desteğiyle Amca’nın gerçek yüzünü Vartolu’ya göstermek için harekete geçecek. Amca, yeni hamlesiyle Çukur’da büyük bir savaş başlatacak. Aksiyon dolu anlar nefesleri keserken, Yamaç’ın yapacağı hamle Çukur’da yeni bir dönüm noktası olacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir