1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 9. Bölüm

Yargı 9. Bölüm
0

Sezonun iddalı dizilerinden biri olmayı başaran Yargı dizi yeni bölümleri ile Pazar akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Yargı 9. Bölüm ile 14 Kasım Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsinizi.

Son haftaların en çok konuşalanları arasına giren Yargı dizisi 7 Kasım akşamı 8. ve son bölümü ile ekranlara geldi. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı Yargı, 8. bölümde Mahkeme karşısına çıkan Engin bir bir gerçeği açıklamak istediğini söyler. Engin babası Yekta ile ilgili hangi gerçeği açıklayacak?

Yargı 9. Bölüm Fragmanı

Yargı 9. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 8. Bölüm Özeti

Ceylin, Engin’in kardeşinin katili olduğunu öğrendiği andan itibaren herkesten gizli sürdürmek zorunda olduğu mücadelesinin sonuna geldiğini düşünür. Engin’le büyük ve acı verici bir yüzleşme yaşar. Ceylin, Ilgaz’ın yardımı olmadan bunun altından kalkabileceğini düşünse de; Ilgaz’ın öngörüsü sayesinde olaylar bambaşka bir şekilde gelişecektir.

Metin Çınar’ın elleri kanlı bir biçimde eve gelişinden itibaren hayatlarının büyük bir kırılma noktasına geldiğini anlamıştır. Şimdi onu çok zorlu bir tercih beklemektedir, oğlundan yana mı olacaktır yoksa dürüstlükten yana mı?

İlginizi Çekebilir
Destan-Bolum-3

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir