Mucize Doktor 33. Bölüm
0

FOX TV’nin Perşembe akşamlarına damga vuran dizisi Mucize Doktor yeni bölüm ile devam ediyor. Mucize Doktor 33. Bölüm ile 15 ekim Perşembe akşamı FOX tv ekranlarında olacak.

Mucize Doktor son bölümde Ali Vefa’nın Nazlı’ya romantik sürprizi damga vurdu. Taner Ölmez’in canlandırdığı Doktor Ali Vefa, Nazlı’ya evinin önünde sürpriz bir piknik hazırladı. Adil Hoca’nın rahatsızlığı herkesi üzmeye devam eder. Doruk, Ali’ye tepki gösterir ve Nazlı ile uğraşmaya devam eder. Mucize Doktor 33. bölüm ilk fragman yayınlandı. Yeni bölümde Ali Vefa’nın başı bu defa adli tıp raporu nedeniyle belaya giriyor. Doktor Tanju’nun ise “Ali isterse hapislerde çürüsün” sözü dikkat çekiyor.

Mucize Doktor 33. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 33. Bölüm 2. Fragmanı

Mucize Doktor 32. Bölümde Neler Oldu?

Beklenmeyen bir komplikasyon Adil hocanın iyileşme sürecini fazlasıyla uzatır. Maalesef tek uzayan şey o değildir. Ferman’ın koruyucu ailelik başvurusu reddedilince bebeğin de belirsiz bir tarihe kadar yurtta kalacağı ortaya çıkar.

Ama Adil hocanın yıllar yılı kendisi için yaptıklarını hatırlayan Ali ne yapar eder ve kardeşini yurtta yalnız bırakmamanın bir yolunu bulur. Ne var ki; bu da fazlasıyla ekstrem bir çözümdür, herkes Ali’ye karşı çıkar. Ama Ali ne pahasına olursa olsun kardeşinden ayrılmayacaktır.

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-7

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir