1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 615. Bölüm

Arka Sokaklar 615. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Arka Sokaklar 615. Bölüm ile 18 Şubat Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar 614. bölümde Rıza Babanın, Lena’yı serbest bırakması ekibi şaşkına çeviriyor. Diğer yandan Engin komiser vuruluyor.

Arka Sokaklar 615. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 614. Bölüm Özeti

Rıza Baba ve ekip, mezarlığa geldiklerinde Engin Müdürün cansız bedeniyle karşılaşıyorlar. Aşiret liderinin yolladığı Ukraynalı tetikçi kadın, son bölümde silahını ona doğrultmuştu. Engin Müdür için tüm ekip arkadaşları cenazede hazır bulunur. Rıza Babanın onun için kurduğu duygusal cümleler herkesi duygulandırır. Ekip, tetikçi Lena’nın peşine düşüyor. Onu bir otelde kıskıvrak yakalayan ekibimiz emniyete getirerek hapse tıkıyor. Bu sırada ilginç bir durum yaşanıyor.

Bir çok kişinin katili olan Lena, Rıza Baba tarafından serbest bırakılıyor. Bu kararı anlamaya çalışan ekibimiz büyük şaşkınlık yaşıyor. Engin’in vurulması ile gelen acı olay bütün ekibi derinden etkiler. Haberlere manşet olan bu olay sonucu alarma geçen ekibimiz, tetikçi Lena’yı ve bağlı olduğu suç örgütünü yakalamak ve adalete teslim etmek için var gücüyle çalışacaktır. Şiddet gördüğü eşi Kadir’i öldüren Nefise sorguda Ezgi’nin söylediği şekilde ifade verir. Tutuksuz yargılanan Nefise’nin davasına cinayet şubeden Komiser Hilal atanır. Nefise’nin verdiği ifadenin fazla kusursuz olduğunu söyleyen komiser Hilal’i, Ezgi’nin bu davaya olan yakınlığı düşündürür. Komiser Hilal Ezgi’yi radarına alır. Mehmet, alkollü bir sürücünün sebep olduğu kaza sonucu hayatını kaybeder. Alkollü sürücü Cevdet, olay yerinden kaçarak izini kaybettirir. Mehmet’in motokurye arkadaşları, bu zamansız ölümü nedeniyle kızgındır.

Genç yaşta kaybettikleri arkadaşlarının intikamını almak isterler. Ekibimiz adaleti sağlamak ve suçluya motokuryelerden önce ulaşmak için harekete geçer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir