1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 20. Bölüm

Yargı 20. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı yeni bölümleri ile Pazar akşamları evlere konuk olmaya devam ediyor. Yargı 20. Bölüm ile 13 Şubat Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamları ekranlara gelen Yargı dizisi yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Yargı dizisinin 19. bölümünde; Ceylin ve Ilgaz aşkı giderek yoğunlaşır. Yargı 19. bölümde Ilgaz’ın şüpheli durumuna düştüğü davada Pars da arkadaşını kayırmakla suçlanır. DNA raporuyla oynanması Ilgaz’ı yargı yoluna götürürken, Hem Laçin’in ihanetiyle hem de oğlunun davasıyla cebelleşen Yekta Tilmen’in elini güçlendiren delillerin geçmesi dikkat çekti.

Yargı 20. Bölüm Fragmanı

Yargı 20. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 19. Bölüm Özeti

Yargı dizisinin son bölümünde; Birlikteyken her sorunun üstesinden kolayca gelebilen Ceylin ve Ilgaz hiç ummadıkları bir problem ile karşı karşıyadır. Onlara güç veren bu yoldaşlık, istemeden de olsa başlarına başka belalar açacak gibidir. Adalet anlayışı tartışılmaz olan Pars Savcı’yı zor günler ve geceler beklemektedir. Doğru bildiği gerçekler ile ortaya atılı beyanların karışıklığı, onu hem kendisi hem de adalet anlayışı arasında bir seçim yapmaya zorlayacaktır. Hem Lâçin’in ihanetiyle hem de oğlunun davasıyla cebelleşen Yekta Tilmen’i ise, her iki meselede de elini güçlendirecek yeni deliller beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir