1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Cehennem Melekleri 4 Filmi’nin Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Cehennem Melekleri 4 Filmi’nin Vizyon Tarihi Belli Oldu!
0

2010 yılında Sylvester Stallone tarafından yönetilen Cehennem Melekleri filmi ile başlayan aksiyon macera serisi, 2023 yılında izleyeceğimiz dördüncü film ile son bulmaya hazırlanıyor.Lionsgate, merakla beklenen “Cehennem Melekleri 4” (The Expendables 4) filminin 22 Eylül 2023 tarihinde vizyona gireceğini resmen açıkladı.

Cehennem Melekleri 4, serinin önceki tüm filmleri gibi, Max Adams ve John Joseph Connolly ile birlikte projede ortak senarist olarak görev yapan Spenser Cohen’in orijinal bir hikayesine dayanıyor. Sylvester Stallone, Jason Statham, Dolph Lundgren ve Randy Couture’un serideki rollerine geri döndüğü filmde ayrıca; Andy Garcia, 50 Cent, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio ve Levy Tran gibi yeni isimler rol alıyor.

Eski dublör Scott Waugh (Need For Speed) tarafından yönetilen filmin senaryosunu Spenser Cohen (Moonfall) ve Max Adams (The Terminal List) kaleme aldı. Resmi özetine göre “Cehennem Melekleri 4″ün konusu şöyle: Ellerine geçen her silaha ve bunları kullanma becerisine sahip Cehennem Melekleri dünyanın son savunma hattıdır. Ancak yeni stil ve taktiklere sahip yeni ekip üyeleri, “yeni kan” terimine yepyeni bir anlam kazandıracak.

Sylvester Stallone’un önceki açıklamalarına göre, “Cehennem Melekleri 4” Barney Ross’un serideki son görünüşü olacak. Eğer Cehennem Melekleri serisi dördüncü filmden sonra da devam ederse, takım arkadaşı Lee Christmas (Jason Statham) serinin yeni merkezi olabilir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir