Cem Yılmaz’dan Erşan Kuneri Dizisi Geliyor!
0

Cem Yılmaz severler için müjde. Ünlü komedyen Cem Yılmaz bugün instagram’da yaptığı paylaşımla Erşan Kuneri dizisi için müjdeyi takipçileri ile paylaştı.

Yaptığı sinema filmleri ile Türkiye’nin en önemli komedyeni konumunda olan Cem Yılmaz, dizi sektörüne giriyor. Filmlerinde yer verdeği unutulmaz karakter olan Erşan Kuneri için dizi çalışması başlıyor. Cem Yılmaz sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı bir gönderi ile Erşan Kuneri dizisi için ilk detayları paylaştı. Türk sinemasının bir dönem yaşadığı erotik film furyasında bir yönetmen olan Erşan Kuneri dizisi ile izleyicilerin karşısına 2022 yılında çıkmaya hazırlanıyor.

İzleyicilerin karşısına ilk olarak 2004 yılında G.O.R.A ile çıkan Erşan Kuneri karakteri filmdeki ufak rolüne rağmen ikonik karakterlerden biri olmayı başarmıştı. Yıllar sonra 2018 yapımı Arif V 2016 ile de bir kez daha ekranlara dönmüştü.

https://www.instagram.com/p/CCx4LkNMPII/

Cem Yılmaz’în instagramda yaptığı paylaşıma göre Erşan Kuneri karakterinin 1975 ve 1978 yılları arasındaki sinema maceralarına odaklanacak. Tabiki şuan dizinin oyuncuları kimler olacak belli değil fakat, instagram paylaşımında bulunan eskizde ise Tumtum İbrahim, Miki Muammer, Alev, Altın Oran, Seyyal ve Payro Cemal gibi karakterleri görüyoruz. Erşan Kuneri karakterini ise Cem Yılmaz‘ın canlandırmasını bekliyoruz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir