1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 26. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 26. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 26. Bölüm ile 5 Nisan Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara gelen Evlilik Hakkında Her Şey bölümleri sevenleri ekran başına topluyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 25. bölümünde; Efe, Çolpan’a verdiği sözü tutmuş Azra’nın işine dönmesine yardım etmiştir. Şimdi ise Efe’ye verdiği sözü tutma sırası Çolpan’dadır. Efe’nin sıra dışı isteği ise Cevher Hukuk’taki tüm dengeleri değiştirecektir.

Evlilik Hakkında Her Şey 26. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 25. Bölüm Özeti

Birbirlerine aşklarını itiraf ettikten kısa bir süre sonra Erman ve Çolpan’a yakalanan Bora ve Sanem’in durumu ise iyice karışır. Bora’nın DNA sonucunu görmesini engellemeye çalışan Erman ve Çolpan’a sürpriz bir yardım gelir. Eren’in okul takımında kalabilmesi için antrenman yapması gerekmektedir. Eren’e yardım etmesi için Bora dahil tanıdığı tüm erkeklerden yardım isteyen Azra sadece Efe’yi ikna edebilir. Ancak Efe’nin bu yardımı da karşılıksız olmayacaktır. Aldığı yeni boşanma davasında Azra’nın kazanabilmesi, davayı kaybetmesine bağlıdır. Ancak bazen kaybetmek de kazanmak kadar zordur!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir