1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kara Tahta 6. Bölüm

Kara Tahta 6. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Kara Tahta yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kara Tahta 6. Bölüm ile 18 Mayıs Çarşamba akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Kara Tahta dizisi Çarşamba akşamı izleyenler ile buluşmaya devam ediyor. 11 Mayıs Çarşamba akşamı ekranlara gelen Kara Tahta son bölümü Totalde 2.10 puan ile reyting sıralamasında 15. oldu. Kara Tahta dizisinin 5. bölümünde; Atlas, Irmak’a söylemesi gerekenlerle söylemek istedikleri arasında gidip gelirken telefonu çalar. Yasemin’den gelen haberle Irmak ve Atlas apar topar gitmek zorunda kalırlar.

Kara Tahta 6. Bölüm izlemelk için tıklayınız.

Kara Tahta 6. Bölüm Fragmanı

Kara Tahta 5. Bölüm Özeti

Atlas, Irmak’a söylemesi gerekenlerle söylemek istedikleri arasında gidip gelirken telefonu çalar. Yasemin’den gelen haberle Irmak ve Atlas apar topar gitmek zorunda kalırlar. Kartal’ın atmak üzere olduğu yanlış adım tüm hayatını karartmak üzeredir. Atlas, Kartal’ı kurtarmak için elinden geleni yapmaktan çekinmez. Irmak, Atlas’tan duyduklarıyla hayatına bambaşka bir yön vermeye karar verir. Bu karar Münevver ve Bekir’i rahatsız etse de Irmak vazgeçmez. Atlas ise kalbine daha fazla söz geçiremez ve kendisini bir kez daha Irmak’ın kapısında bulur. Bekir yaptığı büyük planla Atlas’ı bitirmeye kararlıdır. İskender’in Bekir’e karşı elinde tuttuğu büyük delil de bu planın bir parçası olacak gibidir. Atlas, Bekir’in planıyla herkesin gözü önünde büyük bir kaosun içinde kalır. Bu kaostan nasıl kurtulacağı ise merak konusudur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir