1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Purge 2. Sezon Kadrosuna Yeni İsimler Eklendi

The Purge 2. Sezon Kadrosuna Yeni İsimler Eklendi
0

The Purge isimli hit film serisinden uyarlanan The Purge, 2. sezonda oyuncu kadrosuna Derek Luke, Max Martini, Paola Nuñez ve Joel Allen’ı dahil etti.

USA Network‘ün, filmin yapımcı şirketi Blumhouse Productions ile birlikte ekrana taşıdığı “The Purge” distopik bir düzende geçiyor; öldürmek de dahil tüm suçların serbest olduğu 12 saatlik bir gecede yaşananları resmediyor. Amerika artık totaliter bir parti tarafından yönetilmektedir. İnsanlara istediklerini yapabilme özgürlüğünü veren “arınma gecesi”nde geçen hikaye, birbirinden farklı karakterlerin hayatta kalma mücadelelerini takip ediyor. Dizinin senaryo ekibinin başında filmin yaratıcısı James DeMonaco var.

Kadroya yeni eklenen Derek Luke dizide Marcus Moore adlı karaktere hayat verecek. Dışarıdan bakıldığında ailesiyle birlikte kusursuz bir hayat süren Marcus, arınma gecesinde evine bir suikastçının girmesiyle birlikte her şeyini kaybetme noktasına gelir. Martini, tüm yıl boyunca ekibiyle birlikte arınma gecesine hazırlanan Ryan Grant karakterine; Nuñez hayatını suçla savaşa adayan Esme Carmona karakterine; Allen ise ilk arınma gecesi deneyimine adım atınca hayatı değişen Ben adlı karaktere hayat verecek.

İlk sezonda dizinin oyuncu kadrosunda Gabriel Chavarria, Hannah Anderson, Jessica Garza, Lili Simmons, Amanda Warren, Colin Woodell ve Lee Tergesen gibi isimlerle karşılaştık.

“The Purge”ün yürütücü yapımcı kadrosunda filmin yapımcıları Jason Blum, Michael Bay, Brad Fuller, Andrew Form, Sebastien K. Lemercier ve Thomas Kelly görev yapıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir