1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 629. Bölüm

Arka Sokaklar 629. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 629. Bölüm ile 27 Mayıs Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. 20 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelen Arka Sokaklar son bölümü reyting sıralamasında Total de 5,17 izlenme oranı ile 1. oldu. Arka Sokaklar 628. bölümde; Rehat’ı vurduğu videodan sonra çaresiz kalan Rıza Baba’nın Hüsnü’yü tutuklaması ekranlara damga vururken, Alper isimli yeni polisin ekibe dahil olması dikkat çekti.

Arka Sokaklar 629. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 628. Bölüm Özeti

Hüsnü’nün, Rehat’ı vurduğu videodan sonra çaresiz kalan Rıza Baba, Hüsnü’yü tutuklar. Ekibimizin Hüsnü’yü aklamak için tek şansı Rehat’ı sağ salim ele geçirmektir. Bu sırada serbest bırakılan Hadid ve Haşim arasında önemli bir buluşma gerçekleşecektir.

A takımına dahil olan Alper isimli yeni çaylak polis ekibimizi bir hayli şaşırtır. Alper yeni mezundur ve takıma bir türlü ayak uyduramaz. Alper acemiliğiyle ekibimizi zora sokacaktır.

Zerrin, bir tekstil atölyesinde işe başlar. Sonunda iş bulabildiği için çok mutludur, üstelik maaşı da iyidir. Bir ay sonra Zerrin’in ansızın bulunan cesedi ailesini perişan eder. Ekibimiz katilin izini sürerken vaka ummadıkları bir şekilde ilerleyecektir.

İlginizi Çekebilir
Destan-Bolum-4

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir