Zümrüdüanka 19. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Zümrüdüanka yeni bölümü ile devam ediyor. Zümrüdüanka 19. bölüm ile 14 Kasım Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarında yayınlacak.

Başrollerinde Alp Navruz, Ceren yılmaz, Selim Bayraktar ve Ayten Uncuoğlu’nun yer aldığı Zümrüdüanka dizisi dün akşam 18. bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; Abbas vurulur. Zümrüt ve Serhat’ın evlenme kararı, Azimet’in sonunu düşünmeden hareket etmesine sebep olur.

Zümrüdüanka 19. Bölüm Fragmanı

Zümrüdüanka 19. Bölüm 2. Fragmanı

Zümrüdüanka 18. Bölümde Neler Oldu?

Serhat ve Azimet, kopma noktasına gelirler. Serhat ve Zümrüt, herkese ve her şeye rağmen sonunda evlenirler. Bunca badireden sonra, sadece mutlu olmak için birbirlerine söz verirler. Ancak Abbas’ın, Meliha üzerinden kurduğu plan da hızlanmıştır. Suhandan, Hamit’in oğluna kendini kabul ettiremez. Suhandan bunun üzüntüsünü yaşarken, onu daha kötü günlerin beklediğinden habersizdir.

Meliha, çok tehlikeli bir durumun içine düşer. Bunu herkesten saklamaya çalışsa da Zümrüt ve Serhat, Meliha’nın başına geleni öğrenirler. Serhat, Abbas’ı bulup, hesap sormak için her yerde onu arar. Abbas da Serhat’tan kaçarken, çok yanlış birine sığınır. Serhat, adaleti sağlamaya çalışırken, yine en yakınları tarafından sınanacaktır.

Meliha, içine düştüğü durumdan kurtulabilecek midir? Zümrüt ve Serhat, mutlu olmak için daha ne kadar bedel ödeyecektir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir