1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Uyanış: Büyük Selçuklu 14. Bölüm

Uyanış: Büyük Selçuklu 14. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen TRT dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu yeni bölümü ile devam ediyor. Uyanış: Büyük Selçuklu 14. Bölüm ile 28 Aralık Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

Uyanış: Büyük Selçuklu 13. bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Sabbah’ın kurduğu tertip yüzünden zihni bulanan Arslantaş, Nizamülmülk’e ölümcül bir yara verir. Uyanış: Büyük Selçuklu 13. bölümde neler oldu? TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış: Büyük Selçuklu 14. bölüm fragmanı yayınlandı! Melikşah’ın Andreas’ın ölümle cezalandırılmasını istediği Uyanış: Büyük Selçuklu 13. bölümde neler oldu?

Uyanış: Büyük Selçuklu 13. bölüm izlemek için tıklayınız.

Uyanış: Büyük Selçuklu 14. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=UEunHf8A2_E”]

Uyanış: Büyük Selçuklu 14. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=J3C43UGOMMk”]

Uyanış: Büyük Selçuklu 14. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=-TfRhXijm8c”]

Uyanış: Büyük Selçuklu 14. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=w_t3apiDfc8″]

Uyanış: Büyük Selçuklu 13. Bölüm Özeti

Sabbah’ın kurduğu tertip yüzünden zihni bulanan Arslantaş, Nizamülmülk’e ölümcül bir yara vermiş, etrafları Batuniler tarafından sarılmıştı. Acaba Sencerler oradan çıkabilecek midir? Nizamülmülk’ün akıbeti ne olacaktır?

Diğer taraftan Şelemzar’da büyük bir patlama olmuştu. Melikşah’ın Şelemzar’da tuttuğu çeliklerin bulunduğu ambar da dâhil olmak üzere birçok kritik yer telafi edilemez hasar alacaktır. Melikşah nezdinde itibarı sarsılan İlteber’i alacakları için gelip daha da zor duruma düşürecek olan tacir kimdir? Alacaklarına karşılık İlteber’den istediği ve alması durumunda İlteber’i zorlu duruma düşürecek olan şey nedir?

Öte yandan Melikşah, Şelemzar’daki büyük patlamada parmağı olduğunu anladığı Andreas için Konstantiniyye’ye bir ültimatom gönderir. Bizans imparatorundan aralarındaki barışın sürebilmesi için Andreas’ın ölümle cezalandırılmasını ister. Ölümün eşiğine gelen Andreas, içine düştüğü bu durumdan kurtulmak için hangi hamleye kalkışacaktır?
Tüm bunların yanı sıra Gevher, hamileliğini bahane ederek Turna’yı saraya çağırtmıştı. Geldiğinde Seferiye Hatun’u muayene etmiş ve onu hasta eden şeyin hangi kandil olduğunu ortaya çıkarmıştı. Ne var ki Elçin ve Gevher bu vaziyeti Nizamülmülk olmadan açığa vuramayacaklardır. Kurduğu tertibin aşikâr edilmesinden endişe eden Terken, bu durumdan sorumlu tuttuğu Turna’yı nasıl bir tuzağa itecektir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir