1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ramo 37. Bölüm

Ramo 37. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Ramo yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Ramo 37. Bölüm ile 26 Mart Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin yeni sezonuyla da büyük ilgi gören dizisi Ramo, 36. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen diziye bu akşam Ramo’nun sorumluluğunda olan yüklü miktarda paranın çalınması damga vurdu. Peki gözlerin çevrildiği Ramo 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Ramo 36. Bölüm özeti.

Ramo 37. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=maf6YqnBu0g”]

Ramo 36. Bölüm Özeti

Ramo, büyük patronların dünyasına girmiştir artık. Kendisine verilen ilk görev, yüklü miktardaki bir parayı yurt dışına çıkarmaktır. Oysa bu küçük işler Ramo’nun umurunda bile değildir!

Onun asıl amacı patronların kurduğu bu sistemi yerle bir etmektir. Hasan, Afet’in gönlünü yeniden kazanmaya ve onu eve dönmeye ikna etmeye çalışırken Sibel de bambaşka bir maceranın içindedir; Doğu’nun annesini bulmaya çalışıyordur.

Aynı amaçla hareket eden Nehir’le yolları kesişen Sibel’in başı büyük belaya girer. Ramo, büyük bir savaşa girmiş ve planını gerçekleştirmeye çalışırken, Sibel’in başının belada olduğunu öğrenir. Ramo, her yandan sıkışmıştır.

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-12

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir