1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur 4. Sezon 21. Bölüm

Çukur 4. Sezon 21. Bölüm
0

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur 113. Bölüm ile devam ediyor. Yeni bölüm Çukur 4. Sezon 21. Bölüm ile 25 Ocak Pazartesi akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin yeni sezonuyla da büyük bir izlenme oranı yakalayan dizisi Çukur’un 112. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İzlenme rekorları kıran dizinin yeni bölümüne Vartolu’nun Afganistan’da yaptığı sürpriz görüşme damga vurdu. Reyting rekortmeni Çukur dizisi 112. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide gözler şimdi 113. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Çukur 4. Sezon 21. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=FHrExNg8BEg”]

Çukur 4. Sezon 21. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=8NGgcSJiLN0″]

Çukur 4. Sezon 20. Bölüm Özeti

Yamaç, sevdiklerini bir kez daha kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya geliyor!

Koçovalılar, Cengiz Erdenet’in ölümünden sonra Kulkan ve Çağatay’ı hedef alarak intikam planlarına devam edecekken Çağatay’ın Çukur’u büyük bir tehlikeye sokacağı yeni hamlesi Koçovalılar’ın elini kolunu bağlayacak.

Vartolu’nun Afganistan’da yapacağı sürpriz görüşme merakla beklenecek. Yamaç, sevdiklerini bir kez daha kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya gelirken Çağatay ve Kulkan’ın gizemli adamla birlikte yaptığı plan bir Koçovalı’yı daha ölümle burun buruna getirecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir