Arka Sokaklar 592. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 592. Bölüm ile 4 Haziran Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar 591. bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar 591. bölümde Ezgi ve Cemal çapraz ateşin ortasında savunmasız kalıyor. Bu sırada Ezgi vuruluyor. Aycan, Engin ve Başak’ın evine yerleştirdiği bakıcıya emirlerini veriyor. Ali ise, aldığı ilaçların etkisiyle Pınar’a fiziki şiddet uyguluyor. Bunu duyan Rıza Baba, onu evden kovuyor. Arka Sokaklar 592. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Arka Sokaklar 592. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Q_XN1E2CkTA”]

Arka Sokaklar 591. Bölüm Özeti

Kanal D ekranlarında yayınlanan uzun soluklu polisiye dizisi Arka Sokaklar 591. bölümde Ezgi ve Cemal pusuya düşürülüyor. Çapraz ateşin ortasında kalan polislerimiz canhıraş bir şekilde çatışıyor. Bu sırada Ezgi vuruluyor. Aycan, Engin ve Başak’ın evine yerleştirdiği bakıcıya emirlerini veriyor. Onların konuşmasını ise, Başak duyuyor.

İlaçların etkisindeki Ali’den beklenmeyen hareket! Ali, aldığı ilaçların etkisiyle Pınar’a fiziki şiddet uyguluyor. Bunu duyan Rıza Baba, onu evden kovuyor. Ali’nin sağlık durumu iyiye gitmektedir. Kullandığı ilaçların da etkisiyle Pınar’ın davranışlarını samimi bulmayarak sinirlenir ve öfkesini fiziki şiddet olarak yansıtır. Pınar, olanların şokundadır ve hali perişandır. Olay Rıza babadan bir süre saklanır. Sonrasında kızının halini gören Rıza Baba, deliye döner. Ali’yi eline geçirdiği anda neler olacağı tahmin bile edilemez.

Geçmişinde karıştığı örgütsel olaylardan dolayı yurt dışına çıkma yasağı olan Hulki, yasağın kaldırılması için özel güvenlik şirketi sahipleri Pelin ve Adem’e başvurur. Pelin, Hulki’nin süren davasındaki delilleri yok ederek yasağın kaldırılmasını Savcı Faruk’tan talep eder. Savcı Faruk, duruma ikna olur ve bir örgüt şüphelisi olan Hulki’nin özgürlüğünü kendi elleriyle verir. Hulki’nin öldürülmesiyle Faruk’un başı belaya girer ve olaya dair kamera görüntüleri ekibimizin elindeyken bir siber saldırıya uğratılarak silinir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir