1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur 4. Sezon 23. Bölüm

Çukur 4. Sezon 23. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen Show TV dizisi Çukur 115. Bölüm ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Çukur 4. Sezon 23. Bölüm ile 8 Şubat Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin yeni sezonuyla da büyük bir izlenme oranı yakalayan dizisi Çukur’un 114. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İzlenme rekorları kıran dizinin yeni bölümünde Yamaç öfkeyle Kulkan’ın peşine düştü ve ortalık karıştı. Çukur’un 1 Şubat tarihli son bölümünde Çağatay’ın ölümü üzerine rahat nefes alacağını düşünen Yamaç’ın Efsun’un evden gittiğini öğrenmesi ekranlara geldi. Efsun için Kulkan ile karşılaşan Yamaç’ın beklemediği hamle ile karşılaşması ise son bölümde heyecan dolu anlara neden oldu. Yamaç’ın Efsun’u bulmak için harekete geçtiği tanıtımda Sultan Hanım, Efsun’u evden kovduğunu gizliyor. Çukur’a konuk olan ünlü teknik direktör Aykut Kocaman, Aras Bulut İynemli’yle birlikte kamera karşısına geçmesi izleyenleri heyecanlandırdı. Son bölüm ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki Çukur 115.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur yeni bölüm fragmanı ve son bölüm detayları!

Çukur 4. Sezon 23. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=1OBV_DU0mEs”]

Çukur 4. Sezon 23. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=hY-dvdwccq0″]

Çukur 4. Sezon 22. Bölüm Özeti

Yamaç, Çağatay’ın ölümü sonrası nihayet rahat bir soluk alacağını düşünürken Efsun’un evden gittiğini öğrendiğinde çok üzülecek ve hemen onu aramaya başlayacak. Akın ve Yasmin’in düğün hazırlıklarıyla Koçovalılar savaşa kısa bir ara verecek. Koçovalılar’ın uzun bir aradan sonra düzenledikleri ilk düğün gergin bir bekleyişe sebep olacak.

Nihayet eve dönme zamanı geldiğini öğrenen Vartolu, Cumali Amca ile birlikte Çukur’a yolculuğunda hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacak. Efsun’un annesi tarafından evden kovulduğunu ve Kulkan tarafından kaçırıldığını öğrenen Yamaç öfkeyle Kulkan’ın peşine düşecek. Nefesleri kesen karşılaşmanın sonucu herkesi şaşkınlığa uğratacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir