1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur 4. Sezon 25. Bölüm

Çukur 4. Sezon 25. Bölüm
0

Uzun süredir Pazartesi akşamlarına damga vuran Show TV dizisi Çukur 117. yeni bölüm ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Çukur 4. Sezon 25. Bölüm ile 22 Şubat Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin yeni sezonuyla da büyük bir izlenme oranı yakalayan dizisi Çukur’un 116. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İzlenme rekorları kıran dizinin yeni bölümüne Yamaç ve Amca’nın ilk karşılaşması damga vurdu. 15 Şubat tarihli Çukur 116. son bölümünde, Kulkan’ın Efsun’u koz olarak kullanması dikkat çekti. Pazartesi akşamları ekranlara gelen dizinin son bölümüne ise Yamaç ve Amca’nın karşılaşması damga vurdu. Tüm bu heyecanlı anların ardından gözler Çukur 117. yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 4. Sezon 25. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=DycpKaEzmrw”]

Çukur 4. Sezon 25. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Dtng7jKwbK4″]

Çukur 4. Sezon 24. Bölüm Özeti

Yamaç, mahalledeki sokaklarda geçmişini ararken şaşırtıcı yeniliklerle karşılaşacak.

Bir süre etrafında olup bitenleri anlamaya çalıştıktan sonra Cumali’nin karşısına çıktığında onun da çok değişmiş olduğunu görecek. İki kardeş hasret giderirken ayrı geçirdikleri yıllarda yaşadıkları şeyler merak konusu olacak.

Yamaç’ın geri döndüğünü duyan Kulkan, Efsun kozunu kullanmak için harekete geçecek. Amca’nın mahallede kurduğu yeni düzenin detayları yavaş yavaş ortaya çıkarken yanında olanlar ve karşısında olanlar arasındaki fark da belirgin bir şekilde görülecek.

Koçovalı evinde ve mahallede değişen dengeler herkesi şaşırtacak. Yamaç ve Amca’nın ilk karşılaşması merakla beklenecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir