1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kuruş 12. Bölüm

Üç Kuruş 12. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Üç Kuruş 12. Bölüm ile 31 Ocak Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Üç Kuruş bölümleri her bölümü ile heyecan fırtınası oluşturuyor. Üç Kuruş dizisinin 11. bölümünde; Kartal ve Efe’nin yeni rakibi Azad olarak belirleniyor. Neriman’ın Baybars ismini duyduğunda verdiği tepki dikkat çekerken Kartal ve Efe, kafalarına çuval geçirilerek zorla götürülüyor.

Üç Kuruş 12. Bölüm Ön İzleme

Üç Kuruş 12. Bölüm Fragmanı

Üç Kuruş 11. Bölüm Özeti

Planlarını adım adım gerçekleştirmek için harekete geçecekleri sırada ilk hedefleri olan Azad onları kendi ayağına getirir ve bu buluşma her ikisi için de büyük bir şok etkisi yaratır. Babasının ölümüyle her şeyini kaybeden Bahar ise içini Leyla’ya döker. Aralarında kurulan bu bağ ise Kartal ve Efe’nin yeni rakibi Azad’a karşı birleşmelerini sağlayacaktır. Efe’nin ise bu zorlu ve güçlü rakibi dize getirmek için Kartal’la beraber kurdukları oyunda Kartal’dan bile gizlediği ayrı bir planı vardır. Fakat oyunu kazandıklarını düşündükleri anda onları tekrar İrfan’a bağlayan yeni biriyle tanışırlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir