1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 23. Bölüm

Son Yaz 23. Bölüm
1

Ekranların sevilen dizisi Son Yaz yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları FOX tv ekranlarında yayınlanıyor. Son Yaz 23. Bölüm ile 25 Eylül Cumartesi akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Son Yaz yeni sezon bölümü ile dün akşam ekranlara geri döndü. Sezon finalinde yaşanan hüzünlü sahneler sonrası neler yaşanacak. Son Yaz canan öldü mü? Savcı Selim ve Akgün bu kazanın peşini bırakacak mı? Son Yaz’a yeni sezonda ünlü oyuncu Birce Akalay da katıldı. Son Yaz 23. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Son Yaz 23. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Son Yaz 23. Bölüm Fragmanı

Son Yaz 23. Bölüm 2. Fragmanı

Son Yaz 22. Bölüm Özeti

Selim hayatına Rize’de, tek başına devam etmektedir. Çocuklarından, gerçeklerden, her şeyden uzak yaşamaktadır. İstanbul’da yaşayan Yağmur ve Altay ile bile doğru düzgün görüşmemektedir. Selim’in bu inzivası sürpriz bir ziyaretçi ile bölünecektir. Önemli bir görev için İstanbul’a çağrılan Selim, hayata geri dönebilecek midir? Çocuklarını bile görmekten kaçan Selim’i, ne geri döndürebilir?

Akgün ise kaçak durumdadır. Ancak her kaçışın bir sonu vardır. Ve o son, Akgün için çok yakındır. Akgün babasının hayatı için büyük bir pazarlığa girecek ve bu pazarlık Akgün’ün hayatını sonsuza kadar değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Gercekte cok uzuldum o nasil bir son oldu oyl. Akgun neye kime kosacagini sasirdi cok zordu :(

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir