Şeref Sözü 3. Bölüm
0

Show TV ekranlarının yeni dizisi Şeref Sözü yeni bölümü ile devam ediyor. Şeref Sözü 3. Bölüm ile 28 Ekim Çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Sitemizden Şeref Sözü 3. Bölümü izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın ve Öykü Çelik’in yer aldığı Şeref Sözü dizisinin 2. bölümü yayınlandı. Cihan ve İsra’nın adaya gelişinin ardından Adabeyli Adası’nda gerilim tırmanıyor! Yasemin ile evleneceği düğün gününde kolunda ‘karım’ diye tanıttığı İsra ile birlikte adaya dönen Cihan, başta Yasemin olmak üzere herkesi şoke eder. Show TV’nin yeni dizisi Şeref Sözü’nün 3. bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. . Cihan Adabeyli’nin, İsra ve bebeğinin bulunması için herkese rest çektiği fragmanda, Adabeyli Adası’nda gerilim giderek yükseliyor. Emsal’in “Bu bebek senin eve dönüş biletin!” sözleri dikkat çekerken “Yasemin’in kucağındaki bebek Ömer mi?” sorusu akıllara geliyor. “Cihan, İsra ve Ömer’i bulabilecek mi?” sorusunun yanıtı merakla bekleniyor.

Şeref Sözü 3. Bölüm izle

Şeref Sözü 3. Bölüm Fragmanı

Şeref Sözü 3. Bölüm 2. Fragmanı

Şeref Sözü 2. Bölümde Neler Oldu?

Düğün telaşı, yerini intikam yemini ederek giden Yasemin ve küçük Mustafa’yı arama faaliyetlerine bırakır. Nereye geldiğini bile bilmeden çıktığı yolculukta, birden kocaman bir topluluğun nefreti ile karşılaşan İsra’yı da zor günler beklemektedir. Babasının öldürüldüğü gece evini terk edip bir depoda doğum yapmak zorunda kalan, kucağında birkaç saatlik bebeğiyle Cihan’ı arayarak yardım isteyen İsra, kurtulduğuna sevinemez haldedir. Yıllardır planlanan düğünü gerçekleştiremeyen ve torunu ile müstakbel gelini kayıplara karışan Emsal Hanım’ın İsra’nın hikayesini öğrenmeye hiç niyeti yoktur. Kimsenin gözüne görünmemeleri için İsra ve bebeğini malikanenin bodrumuna yerleştirir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir