Kahraman Babam 4. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Kahraman Babam yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kahraman Babam 4. Bölüm ile 28 Haziran Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin kısa sürede büyük bir ilgi gören dizisi Kahraman Babam, 4. yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen yeni bölüme itfaiye ekibinin korku dolu anları damga vuracak. İşte Kahraman Babam 4. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kahraman Babam 4. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=WIbTLDeGIJc”]

Kahraman Babam 3. Bölüm Özeti

Kahraman Babam’ın ekrana gelen heyecan dolu üçüncü bölümünde Tufan’ı konuşturmak için gizlice sorgu odasına giren Uğur, savcıya yakalanmadan kaçmayı başardı ancak karısını öldüren çeteye ulaşmak için yaptığı bu hamle ile hem kendini hem Yonca’yı zor durumda bıraktı. Yaşanan bu olay Yonca ile Uğur’u yeniden karşı karşıya getirdi. Uğur, verdiği savaşa dair her şeyi Yonca’ya anlattı. Uğur’un anlattıklarından sonra olayı araştırmaya başlayan Yonca, Tufan’la görüşünce hiç beklemediği bir olayın içine sürüklendi. Yaşadığı zorlu mücadelelerin yanında kızı Ömrüm’e olan özlemi yüzünden de zor günler yaşayan Uğur, Ömrüm’ün okulunda yapılacak bir etkinlikten haberdar oldu.

Babaların katıldığı etkinliğe Cem’in gideceğini öğrenen Uğur, tüm engellere rağmen Cem’i atlatarak kızının yanına gitmeyi başardı. Baba kızın birbirine mesajlar gönderdiği ve bir araya gelerek özlem giderdiği dakikalar seyirciyi derinden etkiledi. Menekşe ve İlker çifti giderek köşeye sıkışmaya başlarken Ayşe’nin de ilişkiyi öğrenmesiyle ipler gerilmeye başladı. Kızının da kendisi ile aynı kaderi paylaşmasını istemeyen Ayşe, bu ilişkiye asla onay vermeyeceğini açıkça ifade etti. Ayşe’nin kararından sonra Menekşe’nin yapacağı hamle ise merak konusu oldu. Yıldız-1 ekibinin bu bölümde de nefes kesen mücadeleleri devam ederken final sahnesinde itfaiye ekibinin en yeni üyesi Murat, alevlerin arasında zor durumda kaldı. Tolga Kumandan’ın oğlu Murat’ın tehlikenin ortasında kalması korku dolu anlara sahne oldu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir