1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Oğlum 15. Bölüm

Oğlum 15. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının veda edebn bir diğer dizisi Oğlum dizisi oldu. Gülümse Kaderine ve Oğlum dizileri bu hafta final bölümleri ile ekranlara veda ediyor olacak. Oğlum 15. Bölüm final bölümü ile 25 Mayıs Çarşamba akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sezona iddalı bir giriş yapan Show TV dizisi Oğlum final bölümü ile son kez ekranlara gelerek izleyenlerine veda ediyor. 18 Mayıs Çarşamba akşamı ekranlara gelen Oğlum son bölümü reyting sıralamasında 2,71 izlenme oranı ile Total de 10. oldu. Oğlum dizisinin 14. bölümünde; İlyaslar’ın elinden kurtulan Tuğrul, Zeynep ve Efe’nin gitmemesi için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır.

Oğlum 15. Bölüm Final Ön İzleme

Oğlum 15. Bölüm Final Fragmanı

Oğlum 14. Bölüm Özeti

Melike’nin Tuğrul’un gitmesine izin verdiğini öğrenen İlyas, Tuğrul’un soluğu karakolda alacağını düşünür. Ceren’in geleceği artık Tuğrul’un iki dudağının arasındadır. Demet ise Melahat’ın olayın aydınlatılmasında kilit bir rolü olduğunun farkındadır. Onu ikna ederek olay yerine götürür. Melahat’ın çözülmesi ile parçaları birleştiren Demet, duydukları karşısında neye uğradığını şaşırır. Artık katilin kim olduğu bir gizem değildir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir