1. Anasayfa
  2. Dizi Oyuncuları

Cüneyt Arkın Kuruluş Osman Dizisine Katıldı

Cüneyt Arkın Kuruluş Osman Dizisine Katıldı
0

Türk televizyon tarihinin efsane isimlerinden Cüneyt Arkın, ATV’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman 2. sezon ekibine katıldı. Yeni fragmandaki görüntüleri izleyenleri heyecanlandırdı.

Kuruluş Osman dizisinin 2. sezon fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman’ın oyuncu kadrosuna dahil olan 83 yaşındaki usta sanatçı Cüneyt Arkın da fragmana damaga vuran isimlerden oldu. Usta oyuncu Cüneyt Arkın’ın Kuruluş Osman’daki hali hayranlarını heyecanlandırdı.

Sosyal medya platformu Twitter’da usta oyuncu Cüneyt Arkın en çok konuşulan isim haline geldi ve herkes uzun bir sürenin ardından yeniden televizyon ekranlarında Cüneyt Arkın’ı görmekten mutluluk duyduklarını dile getirdiler.

İlk sezonunda reyting rekorları kıran Kuruluş Osman‘ın ‘Yeni bir devlet’ vurgusu yapılan fragmanı büyük beğeni topladı. Dizinin yeni sezon fragmanında Cüneyt Arkın, Tamer Yiğit ve Emin Gürsoy da dikkatleri çekti. Kuruluş Osman’ın yeni sezon tanıtım fragmanına “Vaktidir gayri, iz sürüp yol açıp devlet olma vaktidir” sözleri damga vuruyor. Kuruluş Osman’ın fragmanı sosyal medyada da beğeni topladı.

Kuruluş Osman 2. Sezon Fragmanı

Cüneyt Arkın sosyal medyadaki yeni akıma uydu

Türk televizyon tarihinin efsane isimlerinden Cüneyt Arkın, sosyal medyadaki yeni akıma uydu ve 51 yıl önce çekilen fotoğrafıyla yeni projesindeki fotoğrafını yan yana koyarak paylaştı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir