1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hakim 7. Bölüm

Hakim 7. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hakim yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Hakim 7. Bölüm ile 23 Mayıs Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Hakim yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 16 Mayıs akşamı ekranlara gelen Hakim son bölümü reyting sıralamasında 2,38 izlenme oranı ile total de 12. sırada yer aldı. Hakim dizisinin 6. bölümünde; Metehan polisler tarafından alınınca işler iyice karışır. Demirkıran Ailesi oğullarını kurtarmak için her şeyi yapar. Fakat Metehan’ın pislikleri bir bir açığa çıkmaya devam eder.

Hakim 7. Bölüm Fragmanı

Hakim 6. Bölüm Özeti

Yasemin kaçırılmanın şokunu yavaş yavaş atlatırken bunu yapanların peşine düşer. Gülbahar’ın mahallesinde işler iyice karışır. Gülbahar’ın insanlarına dışarıdan bir el uzanır ve yenge kendi hükmünü sorgulamaya başlar. Ömer Arif için sorunlar asıl şimdi başlamıştır. Azem bir nefes uzağındadır. Ömer Arif’e karanlık bir teklifle gelir. Bu teklif Ömer Arif’in meslek hayatına büyük bir darbe vuracak niteliktedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir