Sen Çal Kapımı 10. Bölüm
0

Başrollerinde Kerem Bursin ile Hande Erçel’in yer aldığı Sen Çal Kapımı yeni bölümü ile devam ediyor. Sen Çal Kapımı 10. Bölüm 16 Eylül Çarşamba günü Fox tv ekranlarında olucak.

Çarşamba akşamlarının ilgi ile izlenen dizisi Sen Çal Kapımı tüm heyecanıyla devam ediyor. Dün akşam yayınlanan 9. bölümde Serkan Eda’nın gönlünü alabilmek için çabalıyor. Eda suçsuzluğunu kanıtladıktan sonra ortadan kayboldu. Serkan, Eda’nın gönlünü almak için yola koyuldu ve bulduğunda birçok kez özür diledi. Serkan ve Eda baş başa geçirecekleri uzun bir gecenin sonunda birbirini ilk kez çok farklı gözlerle görmeye başladı. Heyecanlı bir bölüm izleyenleri bekliyor olacak.

Sen Çal Kapımı 10. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 10. Bölüm 2. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 10. Bölüm 3. Fragmanı

Sen Çal Kapımı 9. Bölümde Neler Oldu?

Eda, suçsuzluğunu kanıtladıktan sonra ortadan kaybolur. Serkan, Eda’nın gönlünü almak ister ama Eda’yı bulmak kolay olmayacaktır. Uzun uğraşlar sonunda bulduğunda ise Eda onunla görüşmek istemeyince, bu kez Serkan ona kelepçe takar. Serkan davranışlarıyla ve kendi tarzında birçok kez özür diler. Ama Eda’nın beklentisi çok daha basittir.

Baş başa geçirecekleri uzun bir gecenin sonunda ikisi de birbirini ilk kez çok farklı gözlerle görmeye başlarlar. Ama ikisi de ne yaparlarsa yapsınlar sözleşmenin bittiğinin farkına vardıklarında her şey değişecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir