1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 49. Bölüm

Gönül Dağı 49. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 49. Bölüm ile 29 Ocak Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gönül Dağı’nın son bölümünde Sefer’in hastalığını öğrenen kasabalı çok üzülür. Diğer yandan Münir’in felç kalmasıyla perişan olan Asuman ve Ramazan bu zorlu süreç ile nasıl başa çıkabilecekleri merak konusu oldu.

Gönül Dağı 49. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 49. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 48. Bölüm Özeti

İcatların parasını toplayamayan amca oğulları maddi sıkıntılar yaşarlar. Acilen yeni bir iş yapıp para kazanmaları gerekmektedir. Bu sıkıntılı dönemlerinde yaşadıkları bir tesadüf, amca oğullarının yeni bir iş fikri bulmalarına neden olur. Yeni işleri amcaoğullarını nasıl maceralara sürükleyecektir? Ramazan’ın tiyatro sahnesinde söylediklerinden etkilenen Asuman, radikal bir kararla onu kaçırmaya karar verir. Bu defa rollerin değişmiş olmasıyla Asuman ve Ramazan’ı nasıl bir yolculuk beklemektedir?

Öte yandan Sefer, Zahide ve Dişçi Musa, bir doktorla görüşmeye giderken Kenan ile Veysel de Kenan’ı büyüten annesinin cenazesine katılmak için yola çıkar. Hepsini, sırtlandıkları dertlerle çıktıkları bu yolculuklarda, nasıl gelişmeler ve sürprizler beklemektedir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir