1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Destan 18. Bölüm

Destan 18. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Destan yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Destan 18. Bölüm ile 5 Nisan Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara gelen Destan dizisi yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Destan dizisinin 17. bölümünde; Ulu Ece için yolun sonu mu? sorusu yanıt aradı. Akkız anasını bulmak için çıktığı yolculukta hiç beklemediği sürprizlerle karşılaşır.

Destan 18. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Destan 18. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Destan 17. Bölüm Özeti

Batuga’da babasına gerçekleri anlattığında hiç beklemediği bir tepki görür. Taizu ve Vargı, ölümden kurtulmak için kaçarlar ama Batuga ile arkadaşları buna hazırdır, çok önceden tüm yolları kesmişlerdir. Taizu ve Vargı’nın akıbetleri ne olacak? Kurduğu oyunla Tılsım Hatun’un ölmesine sebep olan Ulu Ece için yolun sonu mu? Vargı, Ulu Ece’yi ele verecek mi? soruları yanıt aradı. Batuga bölünen ülkesini birleştirmek ve Balamir’in iktidar hırsından kurtulmak için Alpagu Han’ı istemeyen boy beglerine kendi hanlığını teklif eder ancak çolak olup çift eliyle kılıç tutamaması onun önündeki kapıları kapatır. Akkız’ın “babalarınızın boyunları kesen çift elli zalim Han yerine boylarınızı doyuran çift başlı bir kurt daha iyi değil mi?” isyanı bile kabul görmez. Batuga ve Akkız da o çolak kolu iyileştirmenin yolunu ararlar. İyileştirme çabası, Akkız’ın ve Batuga’nın birbirlerine karşu duygularını saklayamamalarına neden olur. Akkız ve Batuga boy beglerini ikna edip Hanlığı ele geçirelebilecek mi? Savaşı engelleyip, kardeş kanının dökülmesine mani olabilecekler mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir