Teşkilat 48. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Teşkilat 48. Bölüm ile 29 Mayıs Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz. Teşkilat 48. Bölüm sezon finali bölümü olarak ekranlara gelecek.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat bölümleri nefes kesen sahneleri ile izkleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 22 Mayıs Pazar akşamı ekranlara gelen Teşkilat son bölümü reyting sıralmasında 6,70 izlenme oranı ile Total de 1. oldu. Teşkilat dizisinin 47. bölümünde; Yıldırım’ın Şirket’in elinden kurtulmak için Türk istihbaratından yardım istemesi tüm dengeleri değiştirir.

Teşkilat 48. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Teşkilat 47. Bölüm Özeti

Yıldırım kurtarılması karşılığında Şirket’in tüm sırlarını vereceğini söylemiştir. Halit Başkan başta olmak üzere ekip zor bir karar vermek zorundadır! Yıldırım, Halit Başkan’dan umudu kesince peşindekilerden kurtulmak için polise teslim olur. Fransız istihbaratının ise Yıldırım için farklı planları vardır. Ekibimiz hayatlarını değiştirecek büyük operasyon için Yıldırım’ın peşine düşer. Yıldırım’ı Türk topraklarına getirip hesabını kesmek için amansız bir mücadele başlar.

İlginizi Çekebilir
Cocukluk-bolum-6

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir