1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 573. Bölüm

Arka Sokaklar 573. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 573. Bölüm ile 15 Ocak Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar 573. son bölüm ile Kanal D ekranlarındaydı. Başrollerde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Alp Korkmaz’ın yer aldığı dizinin Son bölümde Selin başına kötü bir şey geliyor. Ekibimiz Mesut’u kaçıran Servan’ın saklandığı yeri bulur. Arka Sokaklar 573. son bölüm ile Kanal D ekranlarındaydı. Başrollerde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Alp Korkmaz’ın yer aldığı dizinin Son bölümde Selin başına kötü bir şey geliyor. Ekibimiz Mesut’u kaçıran Servan’ın saklandığı yeri bulur.

Arka Sokaklar 573. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=bA7-6QdLKqI”]

Arka Sokaklar 572. Bölüm Özeti

İstanbul’daki bekleyiş de Servan’ın yerinin bulunması haberiyle yerini umuda bırakır. Ancak hiç kimse yüksek sesle söyleyemese de herkes Mesut’un ne şekilde bulunacağından endişe etmektedir. Servan son kozunu oynar ve Cemal’i de rehin alır.

Hakan ve Ceren’den intikam almayı kafasına koyan Zafer, tahliye edilir. Hakan’a tuzak kurup suçlu durumuna düşürür. Hakan şimdi mesleğiyle Ceren arasında sıkışıp kalmıştır. Engin ve Başak üst üste gelen sıkıntılar yüzünden sürekli erteledikleri nikahlarını İhsan’ın da serzenişleriyle Rıza Baba’nın evinde, dostlarıyla sade bir törenle yapmaya karar verirler. Bu keyifli durum herkesin umutlarını yeniden yeşertir. Bir mahalle kavgası ihbarına gelen ekibimiz, birbirine giren İrfan ile Bekir’i barıştırır ve kavgayı dağıtır. İrfan karısı ve küçük kızlarıyla yaşayan temiz bir adamlar, silahı vardır ama kullanmaz. Bekir, İrfan’ın ev sahibidir. İrfan iki aydır kira verememiş ve kavga aslında bu yüzden çıkmıştır.

Bir süre sonra İrfan kızı Burcu’yu kanlar içinde acil servise getirir. Karısı Tülay’ı da başında bırakıp kaçar. Selin, İrfan’ın peşindedir. Burcu’nun kurtulduğunu, evlat katili olmadığını söylemeye çalışmaktadır. İrfan tam çözülmüşken Bekir saklandığı yerden bıçakla çıkar, İrfan’a saldırır. Ama bu saldırıda arada kalan Selin olmuştur.

İlginizi Çekebilir
Teskilat-Bolum-36

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir