Doğduğun Ev Kaderindir 16. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü ile devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 16. Bölüm ile 21 Ekim Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında olacak.

Dün akşam 15. bölümü ile ekrana gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep arasında kara bulutlar dolaşıyor. Mehdi, Müjgan’ın sevdiği adamı dövmesinin ardından karakola alınıyor. Zeynep, kalbine yenik düşüp Mehdi’yi görmeye gider. Zeynep ve Mehdi’nin arasında ipler iyice gerilir. Mehdi, Zeynep’in onu sevmediğini düşünür ve onun isteğini geri çevirir.

Doğduğun Ev Kaderindir 16. Bölüm izle

Doğduğun Ev Kaderindir 16. Bölüm Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 16. Bölüm 2. Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 15. Bölümde Neler Oldu?

Yıllar önce mahallede yaşayan Burhan, Müjgan’a olan aşkını kalbine gömüp uzaklara gitmesine sebep olan Mehdi’den intikam almak için güçlenip geri döner. Müjgan, Mehdi’ nin uyarılarına rağmen kalbine söz geçiremez ve Burhan’ la görüşür. Mehdi’ nin Zeynep’ i düşürdüğü zor durumun bedeli ağır olur. Zeynep’in müdürü Barış Bey, Zeynep’in çalışmasından memnun değildir. Barış, Zeynep’in hayatını yönlendirecek adımların temelleri atacaktır. Zeynep, Benal’in evde olmasından duyduğu rahatsızlığı her fırsatta dile getirir. Emine, aldığı kararların yanlış olduğunun farkına varmaya başlar. Faruk’un babasına karşı ne kadar aciz olduğunu görür. Zeynep ile konuşma kararı alır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir