1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Elkızı 8. Bölüm

Elkızı 8. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Elkızı yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Elkızı 8. Bölüm ile 11 Aralık Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarının yeni sezon dizilerinden Elkızı yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Sevilen dizinin başrollerinde Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Perihan Savaş ve Fikret Kuşkan yer alıyor. Elkızı son bölümde; Ezo sonunda kararını verir. Harun’un evlilik teklifine cevabı çok nettir! Herkes kendi hesaplaşmaları, oyunları ve kararlarıyla uğraşırken asıl sürpriz yola çıkmış geliyordur.

Elkızı 8. Bölüm Fragmanı

Elkızı 7. Bölüm Özeti

Ezo, Harun’un evlilik teklifi için öyle heyecanlıdır ki ayakları yere basmıyordur resmen. Ali için ise Ezo’yu teklifin heyecanı içinde görmek kahredicidir ancak onu yalnız da bırakamaz bu süreçte. Çünkü Ezo’nun doğum günüdür, yani annesinin ölüm yıl dönümü. Bu acı günde onun en büyük desteği Ali’dir. Harun artık planlarının sonuna geldiğini düşünüyordur.

Ezo tuzağına düşmüştür. Nermin’le beraber işi hızlandırmaya karar verirler. Onların bu niyetini fark eden Cavidan’ın da başka planları vardır. Kendi kazdıkları kuyuya düşürecektir Harun ve Nermin’i. Songül’ün gelişi ise Zuhal için başka bir umuttur artık. Ama ne Songül ne de Ali tarafında yeşil ışık yakan yoktur… Şimdilik! Ezo sonunda kararını verir. Harun’un evlilik teklifine cevabı çok nettir! Herkes kendi hesaplaşmaları, oyunları ve kararlarıyla uğraşırken asıl sürpriz yola çıkmış geliyordur bile. Zeliha!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir