Kırmızı Oda 43. Bölüm
0

Ekranların sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni sezonu ile ekranlara geri dönüyor. 17 Eylül Cuma akşamı Kırmızı Oda 43. Bölüm ile yani Kırmızı Oda 2. sezon ile TV8 ekranlarına geri dönüyor.

Eylül ayı ile birlikte bir bir yeni diziler başlarken birbirinden iddalı dizilerin yeni sezonlarıda ekranlara geri dönüyor. TV8 ekranlarının sevilen reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda 2. sezonu ile ekranlara geri dönüyor. 17 Eylül Cuma akşamı ekranlara dönecek olan Kırmızı Oda 43. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kırmızı Oda 43. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 43. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda Yeni Sezonda Neler Olacak?

Kırmızı Oda yeni sezon fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları ekrana gelen Kırmızı Oda’nın yeni sezon oyuncuları arasına yeni isimler katıldı. İlayda Alişan, Ayça Bingöl, Nihal Yalçın ve Başak Daşman’ın kadroya dahil olduğu fragmanda görülüyor.

Kırmızı Oda Son Bölümde Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Kırmızı Oda 42. bölüm sezon finalinde Mitra, Zafer’le karşılaşmasını ve herkesin gerçekleri öğrendiğini Doktor Hanım’a anlatır. Zafer ise kırmızı odaya gelerek eşi Nihal’e yeniden aşık olduğunun müjdesini verir. Nihal ise hayatındaki bu gelişmelerin ve değişimin kendisini nasıl mutlu ettiğini Doktor Hanım’la paylaşarak ona teşekkürlerini iletir.

TV8 internet sitesindeki açıklamaya göre; Merakla takip edilen Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserinden uyarlanan, senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı ‘Kırmızı Oda’, ikinci sezonunda ilk bölümüyle 17 Eylül 2021 Cuma akşamı saat 20:00’de sizlerle olacak.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-10

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir