1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 28. Bölüm

Kırmızı Oda 28. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kırmızı Oda 28. Bölüm ile 12 Mart Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Gerçek hayat hikayelerinden esinlenerek ekranlara yansıtılan Kırmızı Oda Cuma akşamı yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dizide geçtiğimiz hafta Kumru, Şenol’un kendisini evliliği boyunca nasıl hor gördüğünü ve Yavuz’la ilk karşılaşma anını Doktor Hanım’la paylaşırken Nazlı ise hayatındaki insanları mutlu etmek adına kendinden vazgeçişinin hikâyesini anlatmış ve izleyenlerini ekran başına kilitlemişti.

Kırmızı Oda 27. bölüm izlemek için tıklayız.

Kırmızı Oda 28. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=rk-nhnY1Ol4″]

Kırmızı Oda 28. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Z4cqypuQ7ag”]

Kırmızı Oda 27. Bölüm Özeti

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak. Sadi, Nazlı ve Kumru’nun hayat hikayeleri bu bölüme damga vurdu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir