1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Elkızı 4. Bölüm

Elkızı 4. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının yeni dizisi Elkızı yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yeni dizisi Elkızı 4. Bölüm ile 13 Kasım Cumartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarının yeni dizisi Elkızı 3. Bölüm ile 6 Kasım Cumartesi akşamı ekranlara geldi. Elkızı son bölümde; Ezo’nun herkesin önünde Cavidan Hanım’a karşı gelerek Harun’u şirketin müdürü yaptığını açıklaması ve villayı vermesi damga vurdu. Dizinin son bölümünün hemen ardından yayınlanan 4. yeni bölüm fragmanında ise Ezo’nun kendisini uçurumdan atması merak uyandırdı.

Elkızı 4. Bölüm Fragmanı

Elkızı 4. Bölüm 2. Fragmanı

Elkızı 3. Bölüm Özeti

Bekir’le ilişkisi ortaya çıkan Seher’in artık çekinecek hiçbir şeyi kalmamıştır. Konağı Ezo’nun yaktığını düşündüğü için Ezo’nun suçunu ispat etmeye çabalar ve sonunda bir açığını bulur. Selçuk komutanla iş birliği yaparak Ezo’yu resmen suçlayacak delillere ulaşırlar fakat Ezo garip bir şekilde korkusuzdur. Çünkü tüm bu zorlu süreç Ezo’yu zayıflatacağına güçlendirmiştir ve gerekirse bedel ödemeye de hazırdır.

Ezo’nun hayatı Harun’un elindedir. Nermin bunu çok güzel bir fırsata çevirir ama bu tuzağa ne Cavidan ne de Ali düşer. Harun ve Nermin’in gerçek yüzünü Ezo’ya gösterip, ikiliyi tamamen hayatlarından çıkarıp atacak bir yol bulurlar. Çatışmalar, kavgalar, restleşmeler, intikam hırsı… Herkes tarafını seçmiş, kılıçlar çekilmiştir artık…

İlginizi Çekebilir
Marasli-Bolum-8

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir