1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Cumartesi Akşamlarının Reyting Lideri Yine Gönül Dağı!

Cumartesi Akşamlarının Reyting Lideri Yine Gönül Dağı!
0

Uzun bir süredir Cumartesi akşamları her kategoride 1. olmayı başaran sevilen TRT1 dizisi, Survivor All Star’ın başladığı bu haftada nasıl sonuçlar alacağı merak ediliyordu. Gönül Dağı dizisi için değişen bir şey olmadı, sevilen dizi yine her kategoride 1. oldu!

TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor, bu sene all star olması ve bir çok beğenilen yarışmacıların yer alacak olması nedeniyle merak beklenen yapımlardan biri oldu. Survivor All Star 2022 15 Ocak Cumartesi akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelecek olması, o akşam yayınlanan iki iddalı dizi Gönül Dapı ve Kardeşlerim dizilerinin reytin sıralamasını nasıl etkileyeceği merak konu olmuştur. 15 Ocak Cumartesi reyting sonuçlarına bakıldığında, bu durumdan Gönül Dağı dizisi hiç etkilenmemiş ve yine tüm kategorilerde birinciliği elde ettiğini görüyoruz. Kardeşlerim dizisi ise Survivor All Star 1. bölümünden etkilenmiş gözüküyor. Genelede kategorilerde 2. sırayı elde eden Kardeşlerim dizisi 15 Ocak Cumartesi akşamı için yerini Survivor All Star yarışmasına kaptırdı.

Tüm izleyici kategorilerinde çift haneli reytingler elde ederek yine çok başarılı olan, tüm gruplarda reyting birinciliği elde eden Gönül Dağı, TRT1’e gurur verdi. Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolünde yer aldığı dizinin hikayesine tutuklu kalan milyonlarca kişi, Survivor All Star gibi çok etkili bir yarışma programı tercih etmediklerini gösterdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir