1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur 4. Sezon 15. Bölüm

Çukur 4. Sezon 15. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur 107. bölüm ile devam ediyor. Çukur 4. Sezon 15. Bölüm ile 14 Aralık Pazartesi akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Dün akşam Çukur dizisi son bölümü ile ekranlara geldi. Çağatay’ın kurduğu tuzakla Selim’in ölmesi Çukur’un bu haftaki yayınlanan 106. bölümüne damga vurdu. Selim’in vurulmasıyla çılgına dönen Akın’ın Erdenetler’in evine saldırı düzenlemesi ise Çukur’un 4. sezon 14. son bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Erdenetler tarafından vurulan Selim Koçovalı’nın ölümü, Çukur’u yasa boğar, ancak Yamak için hareket vaktidir. Selim Koçovalı, Çukur’a veda etti! Çukur 4. sezon 14. bölümde neler oldu sorusu sosyal medyanın gündeminde. Dün akşam ekrana gelen yeni bölümde Selim Koçovalı tapuları almak için canından oldu. Tüm bunların ardından gözler Çukur’un yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Çukur 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölüm özeti ve yeni bölümle ilgili merak edilenler.

Çukur 4. Sezon 15. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/embed/U1Elj5CwCnY”]

Çukur 4. Sezon 15. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=051ItSSjuFc”]

Çukur 4. Sezon 14. Bölüm Özeti

Çukur 106. bölümde Çağatay’ın kurduğu tuzakla Koçovalılar’a büyük bir ateş düştü! Çağatay Erdenet’in tuzakları sebebiyle Selim, Yamaç’ın kucağında son nefesini verdi.

Koçovalı ailesi Selim’in ölümüyle derinden sarsılırken Akın babasının acısıyla saldırıya geçiyor. Koçovalılar kaybettikleri oğullarının yasını tutarken Çukur onları yalnız bırakmıyor ve Selim’in cenazesinde duygu yüklü anlar yaşanıyor.

Ogeday’ın geri dönmesi ile bir anda elindeki büyük kozu kaybeden Çağatay ise kendisini Cengiz’in hedef tahtasında bulurken, işleri lehine çevirmenin yollarını arıyor. Koçovalı ailesi Selim’in kaybıyla yüzleşmeye çalışırken abisinin intikamını almaya yemin eden Yamaç, Cengiz’e hiç beklemediği bir darbe indirecek.

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-27

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir