Kuruluş Osman 31. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümü ile devam ediyor. Kuruluş Osman 31. Bölüm ile 28 Ekim Çarşamba akşamı ATV ekranlarında olacak.

Ertuğrul Bey ile Osman Bey’in kavuşmasının damga vurduğu 21 Ekim çarşamba tarihli Kuruluş Osman son bölümünde, Söğüt’teki veba salgını dikkat çekti. Osman Bey ve Ertuğrul Bey buluşmasında oldukça çarpıcı anların yaşandığı dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Kuruluş Osman 31. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 31. Bölüm 2. Fragmanı

Kuruluş Osman 30. Bölümde Neler Oldu?

Osman Bey uzun zamandır hasretini çektiği babası Ertuğrul Bey’le nihayet kavuşuyor. Osman Bey, kendisini tuzağa düşüren Kuzgun’un izini sürerek bu planın arkasında kimin olduğunu ortaya çıkarmaya çalışırken, obada kontrolü ele almaya çalışan ağabeyi Savcı Bey’le karşı karşıya gelir. ‘Uçan Ateş’in Türklerin eline geçtiğini öğrenen Nikola yeni bir ordu kurmak için tedbirler alırken; Yavlak Arslan, Geyhatu ve Moğollar’ı Osman Bey’in üzerine çekecek planını uygulamaya koyar. Osman Bey ve Ertuğrul Bey buluşmasında neler yaşanacak? Savcı Bey’in gelişi beylik mücadelesine nasıl etki edecek? Söğüt’teki veba salgını uç bölgesini nasıl etkileyecek? Nikola ve Flatyos’un planı ne? Yavlak Arslan’ın planı işleyecek mi? Geyhatu’nun uç bölgesine gelişi, dengeleri nasıl değiştirecek?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir