0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Baş Belası yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Baş Belası 12. Bölüm ile 3 Eylül Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in yer aldığı Baş Belası dizisinin yeni bölümleri Perşembe akşamları ATV’de yayınlanıyor. Baş Belası 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Baş Belası 11. son bölüm ve Baş Belası fragmanı.

Baş Belası 12. Bölüm Fragmanı

Baş Belası 11. Bölüm Özeti

“Ben her şeye rağmen hayata tutunmaya, yaşamı onurlandırmamız gerektiğine inanıyorum” Şahin hayatının tehlikede olduğunu düşündüğü İpek’e ulaşmak için hızla evine gider ancak eve vardığında şok edici bir durumla karşılaşır.

Tutuklanan Simge, Şahin’in yıllardır peşinde olduğu ‘Şebeke’nin başındaki isme ulaşmak için önemli bir anahtardır. Simge’yi konuşturmak ise hiç kolay olmayacaktır. Simge, İpek ve Şahin’i köşeye sıkıştıracak büyük bir koz elde eder.

Şahin ve İpek, Simge’yi nezarethaneden kaçırmak zorunda kalır. Bu hamleleri ikiliyi şaşırtıcı bir sonuca ulaştıracaktır. Diğer taraftan Nazlı, kanalına gençleri de çekebilmek için Sıla’dan yardım ister. Sıla’nın verdiği fikirle kadınların gözünden erkeklerin negatif özellikleri anlatan bir video çekmeye karar verir. Farklı yaş ve meslek gruplarından konuklar çağırır. Nazlı’nın sürpriz konukları ortalığı karıştırır..

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir