1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 51. Bölüm

Gönül Dağı 51. Bölüm
1

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Gönül Dağı 51. Bölüm ile 12 Şubat Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Uzun süredir Cumartesi akşamlarının en çok izleneni olmayı başaran Gönül Dağı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi ve Ege Aydın’ın yer aldığı dizi, oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı. Gönül Dağı’nın son bölümünde yeniden kolları sıvayan amcaoğulları, uçan arabayı bitirip sunmak için hazırlıklara başlar. Her şeylerini adadıkları bu süreç, onları nasıl bir yolculuğa sürükleyecek?

Gönül Dağı 51. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 51. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 50. Bölüm Özeti

Amcaoğullarına destek sağlanmasıyla, üzerlerindeki kasvet dağılmış haldedir. Yeniden motive olup kolları sıvayan amcaoğulları, uçan arabayı bitirip sunmak için hazırlıklara başlar. Her şeylerini adadıkları bu süreç, onları nasıl bir yolculuğa sürükleyecek?

Öte yandan Sefer ise hastalığının ilerlemesinin getirdiği yeni problemlerle umutsuzluğa kapılmış haldedir. Sefer’in umutsuz, kendini eve kapatmış hali herkesi çok üzerken, Ciritçi Abdullah duruma müdahale eder. Ciritçi Abdullah, Sefer’i bozkırda zeytin ağacı arayacakları bir yolculuğa çıkarırken bu yolculuk, Sefer üzerinde nasıl bir dönüşüme vesile olacak?

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-10

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Çok güzel bir dizi ya. Ramazan ve Asuman aşkı biraz daha iyiye giderse daha da güzel olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir