Dünya Hali 4. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Dünya Hali yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Dünya Hali 4. Bölüm ile 11 Ağustos Çarşamba akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yeni dizi Dünya Hali 3. bölümü ile dün akşam TRT 1’de yer aldı. Sıcak hikayesi ve kendine has vasiyetin ilginç yolculuğu izleyenlerin karşısına çıkıyor. Ozan Çelik, Selin Hasar, Ayfer Tokatlı, Şehsuvar Aktaş gibi isimler dizide rol alıyor. Geçen hafta yayınlanan son bölümde Kıvılcım’ın yalancı şahitlik yapacağı davada avukat çıkması, zaten yalan söylemekte zorlanan Sinan’ı zor bir durumda bırakmıştı. Dünya Hali 4. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Dünya Hali 4. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Dünya Hali 4. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=hmOsdeCVsCY”]

Dünya Hali 3. Bölüm Özeti

Kıvılcım’ın yalancı şahitlik yapacağı davada avukat çıkması, zaten yalan söylemekte zorlanan Sinan’ı zor bir durumun içine atmıştır. Ancak Sinan’ın bu işte zorlanacağını anlayan Vural, son dakikada onu usta bir manevrayla kurtarır.

Kıvılcım’a kendini fark ettirmek isteyen Sinan ise kardeşi Zeynep’in de yardımlarıyla Kıvılcım’ın bir köpeği olduğunu öğrenmiştir. Fakat Kıvılcımla iletişime geçmek için buldukları köpek ortalığı karıştırınca Azim ve Sinan yine kendilerini istemedikleri bir maceranın içinde bulurlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir