Güvercin 16. Bölüm
0

Star TV’nin sevilen dizisi Güvercin final bölümü ile ekranlara veda ediyor. Güvercin 16. Bölüm ile 28 Ekim akşamı Star tv’de final bölümü ile ekranlara veda edecek.

Dün gece 15. bölümüyle izleyici karşısına çıkan Güvercin dizisinin son bölüm fragmanı paylaşıldı. Mehmet Ali Nuroğlu ve Almila Ada’nın başrolünde oynadığı Güvercin 16. bölümüyle final yapacak. Dizinin resmi Twitter hesabından Güvercin 16. bölüm fragmanı, final bölümü fragmanı olarak duyuruldu. Oyuncu kadrosunda Mehmet Ali Nuroğlu, Almila Ada, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Devrim Saltoğlu, Osman Albayrak, Genco Özak, Toprak Sağlam, Eslem Akar, Berke Üsdiken, Gülen Kahraman, Dilan Telkök ve Gözde Fidan’ın yer aldığı Güvercin dizisi Star TV ekranında geçen sezon 13 bölüm yayınlandı.

Güvercin 16. Bölüm Fragmanı

Güvercin 15. Bölümde Neler Oldu?

Güvercin dizisinin finalden bir önceki bölümü ile dün akşam Star TV ekranlarında yayınlandı. Güvercin dizisinin son bölümünde; hem Nimet’ten hem de İpek’ten ağır darbe yiyen Ökkeş, annesinin de Gaffur’la evleneceğini öğrenince dengesini tamamen yitirir ve Kevsa’ya silah çeker. Herkesin hayatını cehenneme çeviren Kevsa, şimdi biricikoğlunun elinden ölümü tatmak gerçeğiyle karşı karşıya kalır. Celil’in Emel’i kaçırdığını son anda gören Bedir, Kasım’a ne kadar kızgın olsa da gelinlerini kurtarmaya kararlıdır. Bedir ve Kasım’ın Emel’i kurtarma çabaları işleri bambaşka bir noktaya sürükleyecek ve büyük olaylara vesile olacaktır. İpek, Ökkeş’e doğru adım atmak isteyecek; ancak ağabeyinin eski sevgilisi olduğunu söylemeden kendisiyle beraber olan İpek’e Ökkeş’in öfkesi dinmeyecektir. Nefise’den ayrılmayı bir türlü içine sindiremeyen Müslüm ise başına yeni belalar açmak üzeredir. Kenan, Müslüm’ü girdiği bu yoldan döndürmek ve Gaffur’un yanından ayırmak için elinden geleni yapar. Ancak Bedirleri bekleyen büyük belalar yoldadır. Zülüf, öğrendiği gerçek sayesinde ya büyük bir aşkla bağlı olduğu Kenan’ı ya da bambaşka bir yolu seçecektir.

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-7

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir